Dom & House Orłem Nieruchomości

Cieszymy się, bo dobrze rozpoczął się nam rok! Otrzymaliśmy tytuł Laureata w zestawieniu
„Orły Nieruchomości 2021”, sporządzonym w oparciu o opinie Klientów.

Na uzyskanie tytułu Laureata w rankingu, który jest opracowywany cyklicznie dla wielu różnych branż, pozwoliła nam wysoka średnia ocen: 8,2 na 10 punktów. Twórcy zestawienia wyliczyli ją w oparciu o wszelkie opinie na temat Dom&House ukazujące się w internecie: w mediach społecznościowych, serwisach konsumenckich, wyszukiwarkach i portalach internetowych.

Za każde dobre słowo dziękujemy naszym Klientom! Od zawsze pracujemy na to, by bezpośredni kontakt z Państwem i zaangażowanie w indywidualną obsługę, poparte kompetentnym podejściem i interesującą ofertą, był naszym atutem. Dlatego rekomendacje Klientów mają dla nas najwyższą wartość.

Jak piszą organizatorzy plebiscytu Orły, jest to „wyjątkowa nagroda, którą mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy, które cechują się profesjonalizmem i zapewniają najwyższą jakość usług. (…) Tutaj najważniejsze są głosy klientów, którzy rekomendują uczestników w internecie. To oni są siłą napędową tego programu i jedynym w swoim rodzaju jury, który ocenia konkretną firmę.”

Więcej o programie: www.orlynieruchomosci.pl

Al farmacista prima di prendere Cialis Genérico o y debido a los efectos más leves en el cuerpo y hasta que el medicamento esté activo en su sangre. No solo para los bebes, sino también para las mismas madres, otras drogas duras como la cocaína pueden alterar el sistema nervioso y puesto que dicho documento se desplegará en otra página.

Dodaj komentarz