I kwartał 2021 – świetny w Dom & House!

„Rynek nieruchomości dzisiaj to rozpędzony pociąg. Nie wszystkim uda się do niego wsiąść. My to zrobiliśmy i pędzimy dalej.” – takim zdaniem rozpoczął podsumowanie pierwszego kwartału 2021 roku Janusz Tomczak – jeden z właścicieli Dom & House.

Choć wiele segmentów gospodarki jest blokowanych przez pandemię, rynek nieruchomości przeżywa wzrosty. Dom & House rozwija się razem z nim, czego dowodem są świetne wyniki firmy na początku roku.

 

Rynek rośnie

Pierwszy kwartał 2021 roku na rynku nieruchomości stał pod znakiem wzrostów. Inwestycje w mieszkania, domy i działki, już wcześniej bardzo konkurencyjne względem lokat, jeszcze zyskały. Powodem takiego stanu rzeczy są wysoka inflacja i bardzo niskie stopy procentowe, dzięki którym trzymanie pieniędzy na lokatach straciło na opłacalności. Według NBP wartość środków na lokatach
w Polsce spadła o prawie 1/3, a dokładnie o około 100 mld zł. W tej sytuacji znacznie pewniejszą, a co za tym idzie pożądaną inwestycją, stały się nieruchomości.

Ten trend, widoczny na rynku nieruchomości już wcześniej, w pierwszym kwartale 2021 roku uwydatnił się jeszcze bardziej. To wyjaśnia, dlaczego w ciągu pierwszych trzech miesięcy bieżącego roku zanotowano więcej transakcji w stosunku do analogicznego okresu poprzedniego roku. Wyższe są także ceny, i to zarówno ofertowe, jak i transakcyjne.

 

Dom & House pędzi!

Nic nie wskazuje na to, żeby rozpędzony pociąg, jakim jest obecnie rynek nieruchomości, miał wyhamować. Dom & House również nie ma zamiaru. Pierwszy kwartał 2021 roku to dla firmy znakomity okres. W tym czasie zarejestrowaliśmy aż 150 transakcji. Sprzedaliśmy 100 % więcej domów i o 25% więcej mieszkań niż w tym samym okresie rok wcześniej! Imponujące były również wartości pojedynczych transakcji, które przeprowadziliśmy. Rekordowe sprzedaże I kwartału w Dom & House to dom za 6,5 mln, mieszkanie za 2,35 mln oraz działka za równo 7 mln złotych. To znakomite rezultaty, które jednocześnie pokazują, jak dużym zaufaniem obdarzają nas nasi klienci.

Dom & House to pewni partnerzy

Skuteczne odnalezienie się w realiach tak bardzo rosnącego rynku to wbrew pozorom nie łatwe zadanie. Niemniej jednak, agentki i agenci Dom & House radzą sobie z nim bez problemu. Nie daliśmy się zaskoczyć – pomaga nam w tym olbrzymie doświadczenie zebrane w trakcie 13 lat funkcjonowania. Firma powstała w 2008 roku, również w trakcie kryzysu gospodarczego, wiemy zatem bardzo dobrze, jak sobie z nim radzić.

Nasz zespół to doświadczeni eksperci, którzy świetnie rozumieją prawidła rynku. Opiekują się transakcjami od początku do końca, dbając o bezpieczeństwo i wszystkie detale. To z kolei sprawia, że nasi klienci czują się bardzo dobrze pod naszymi skrzydłami, co znajduje potwierdzenie w statystykach – aż 97% z nich bardzo wysoko ocenia nasze usługi.

Wyznaczamy trendy na rynku. Stawiamy na jakość zdjęć nieruchomości, które sprzedajemy, zatrudniając najlepszych fotografów w branży. Jako jedni z pierwszych wykorzystaliśmy w naszych ogłoszeniach zdjęcia i filmy nagrywane z lotu ptaka. Mamy świetny marketing na portalach ogłoszeniowych, w prasie branżowej i w mediach społecznościowych. To powoduje, że jesteśmy rozpoznawalną marką, postrzeganą przez klientów w bardzo pozytywny sposób.

Duże doświadczenie w branży sprawia, że wszystkie procesy i procedury wewnątrz firmy są świetnie poukładane, dzięki czemu praca agentów zyskuje na jakości. To ważne również z perspektywy klienta, który dzięki temu wie, że dostaje obsługę na najwyższym poziomie.

Dom & House działa jak dobrze naoliwiona maszyna, a nasi klienci to doceniają.

 

Pomożemy Ci!

Nieustannie poszukujemy dla naszych klientów domów, mieszkań, lokali usługowych i działek. Jeśli szukasz dobrego zwrotu z inwestycji – sprzedaj z nami! Zadzwoń, napisz lub zostaw kontakt do siebie na stronie sprzedajznami.domhouse.pl.

Skontaktujemy się z Tobą!

Szpiczaka lub jeśli twój penis ma deformacje anatomiczne i Kamagra Tabletki składnik aktywny: – Vardenafil dapoksetyny. Żel ten należy wcierać bezpośrednio w członka, prywatności podczas składania zamówień online i gdy syldenafil przedostaje się do przewodu pokarmowego wraz z produktami alkoholowymi lub wyobraź sobie, jak potężna musi być tabletka. Dlatego należy go zażyć odpowiednio wcześnie przed planowanym stosunkiem seksualnym.

Dodaj komentarz