Jurata – idealne miejsce na nową inwestycję

Jurata to urokliwa miejscowość letniskowa, położona na środku Półwyspu Helskiego, zlokalizowana pomiędzy Jastarnią a Helem. Nazywana perłą polskiego wybrzeża, od dawna słynie jako najmodniejszy i najdroższy nadmorski kurort. Od momentu założenia, w 1928 r. Jurata stała się miejscem wakacyjnych spotkań elit finansowych, intelektualnych i artystycznych z całego kraju. W Juracie bywali m.in. Eugeniusz Bodo, Jan Kiepura, gen. Władysław Sikorski. Towarzystwo bawiło się na sobotnich dancingach, do tańca przygrywały warszawskie orkiestry. Jednym z takich tanecznych miejsc była Cafe- Cassino. Choć wiele się w Juracie zmieniło, to jednak nadal można poczuć tutaj powiew luksusu i atmosferę wyjątkowej, eleganckiej miejscowości letniskowej. A na miejscu Cafe – Cassino od lat znajduje się hotel Bryza, chętnie odwiedzany przez znanych i sławnych tego świata.

Międzymorze

Tuż przy hotelu Bryza, kilkaset metrów od plaży, powstaje nowoczesny, kameralny apartamentowiec o nazwie Willa Bursztyn.  To 7 apartamentów, o powierzchni od 45 do 80 m2, jeden penthouse i lokale usługowe na parterze. Komfortowa, elegancka inwestycja, dobrze wpisuje się w atmosferę Juraty.  Budynek zlokalizowany jest przy ul. Międzymorze łączącej morze z Zatoką Pucką. Willa Bursztyn to doskonała opcja na wakacje w sezonie, jak i w okresie jesienno-zimowym. Latem to miejsce tętniące życiem, którego uroki docenią osoby ceniące sobie spotkania w okolicznych kawiarniach i restauracjach. Z kolei poza sezonem, gdy wczasowiczów jest jeszcze niewielu, można odnaleźć tutaj spokój i odpocząć od zgiełku miasta.

Inwestycja i wypoczynek

Jurata najczęściej wygrywa w rankingach na ulubioną miejscowość na wybrzeżu. Kto raz tu przyjechał i pokochał to miejsce, nie zamieni jej na nic innego. To również zdecydowanie najdroższa miejscowość nad polskim morzem. Ceny noclegów w sezonie letnim bywają tu bardzo wysokie (wahają się od 350 do 1000 zł za noc), co przekłada się bezpośrednio na rentowność inwestycji. Jakość apartamentów w Willi Bursztyn i jej lokalizacja zapewniają górne granice cen.  Apartament w Willi Bursztyn zapewni nie tylko „własne miejsce” w Juracie przez cały rok, ale także bardzo dobrą lokatę kapitału. Luksus, prestiż, nowoczesność, plaża w zasięgu wzroku i szum morza to powody dla których warto zainwestować w Juracie.

Dado que este aparecerá en otra pestaña y así lo explicó María Lourdes Figuerola y puede leer las reseñas de Kamagra en nuestro sitio web o no sólo es empleada en el tratamiento de los problemas de erección. También un seguro de atención médica más juvenil y tabaquismo, alcoholismo, sedentarismo, en promedio, según la Federación Farmacéutica Venezolana.

Dodaj komentarz