Apartamenty ponownie dostępne dla Gości!

Joanna Kościuk- Kierownik Oddziału Gdańsk Śródmieście, opowiada o nowych standardach pracy, sposobach dbania o bezpieczeństwo gości i urokliwych miejscach w Trójmieście i jego okolicach.


W jaki sposób przygotowaliście się na przyjęcie gości?

Na bieżąco śledzimy wszystkie etapy odmrażania kraju, nie ukrywamy, że bardzo się cieszymy, że otwarcie miejsc noclegowych nastąpiło tak szybko. Przygotowywaliśmy się do ponownego otwarcia już od dłuższego czasu. Na tę chwilę najważniejsze jednak jest dla nas bezpieczeństwo naszych gości oraz nas samych przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności. Po każdym pobycie gościa apartament jest blokowany na okres tzw. „kwarantanny”, czyli na 72 godziny. Dysponujemy specjalnymi środkami do dezynfekcji, aby wszystko było w pełni gotowe na przyjazd nowych gości.

Przearanżowaliśmy również nasze biuro tak, by klienci czuli się w nim komfortowo i bezpiecznie, ograniczyliśmy liczbę osób przebywających w naszej siedzibie a cały proces zameldowania staramy się jak najbardziej usprawnić. Każdorazowo dezynfekujemy klucze, karty dostępu i zachęcamy do płatności bezgotówkowej. Oczywiście jesteśmy wyposażeni w maseczki, rękawiczki i środki dezynfekujące którymi kilka razy dziennie odświeżamy stanowiska pracy.

Jak duża jest obecnie baza dostępnych dla gości apartamentów? Czy wszystkie z nich są możliwe do wynajęcia od zaraz?

Cały czas mamy bogatą bazę dostępnych apartamentów na terenie Gdańska, Sopotu oraz Gdyni. Naszą największą zaletą jest różnorodna lokalizacja i nawet w okresie powolnego powrotu do normalności w czasach pandemii, każdy znajdzie coś dla siebie. Stare Miasto jeszcze nie tętni życiem, restauracje są ciągle zamknięte, ale jest to też idealny moment by odkryć Gdańsk na nowo, spokojnie pospacerować i pozwiedzać z kawą na wynos z lokalnych kawiarni, które staramy się również teraz wspierać! Można zamówić obiad lub zakupy do apartamentu a miejscowe piekarnie dowożą świeże pieczywo pod same drzwi! Tych którzy marzą o odpoczynku bliżej morza zapraszamy do apartamentów w pasie nadmorskim, wiele z nich w Sopocie i w Gdańsku znajduję się zaledwie kilka kroków od plaży, która jest ponownie otwarta. Nie zapominajmy też, że mamy dookoła przepiękne parki i lasy z wyznaczonymi szlakami do pieszych wędrówek. Wybierzemy apartament dostosowany do potrzeb klientów.

Na jakie oferty specjalne mogą liczyć goście?

Po pierwsze, warto jest być na bieżąco z naszymi profilami w social mediach. Zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie co jakiś czas pojawiają się specjalne kody rabatowe. Po drugie, szczególnie doceniamy tych, którzy dokonują rezerwacji na dłuższe okresy czasu- wtedy oferta cenowa jest po prostu korzystniejsza. Warto też pamiętać o możliwości bezpośredniej rezerwacji, która gwarantuje dodatkowy upust cenowy.

Natomiast, dla czytających ten tekst przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy: TANIEJZDH. Upoważnia on do uzyskania 10% rabatu na rezerwacje w jednym z naszych apartamentów. Ważne, aby rezerwacji dokonać maksymalnie ostatniego dnia czerwca tj. 30/06/2020r. Sam przyjazd do Trójmiasta może być w dowolnie wybranym przez gości terminie.

Jako mieszkanka Trójmiasta- jakie miejsca poleca Pani najbardziej osobom spoza regionu?

Muszę się przyznać, że podczas ostatnich dwóch miesięcy odkryłam Trójmiasto na nowo! Bardzo dużo w ciągu roku podróżuję i oczywiście nie mogę się doczekać by odwiedzić kolejne zakątki świata, ale mimo zamkniętych restauracji, barów, galerii, czy muzeów naprawdę jest tu co robić! Przede wszystkim polecam nasze Oliwskie lasy, cała masa szlaków, różnorodnych ścieżek z pięknymi widokami, idealne dla spacerowiczów, biegaczy i rowerzystów. Po kilku tygodniach codziennych leśnych wypraw, teraz jestem uzbrojona również w worek na śmieci i w ramach work out-u sprzątam ścieżki – przyjemne z pożytecznym. 😊 W nagrodę po spacerze koniecznie kawa na wynos ze „Sztuki Wyboru”, gdzie oprócz najlepszej w mieście latte można kupić książkę.  Na plażach bywa sporo ludzi, nie wszyscy również stosują się do wymogów noszenia maseczek, dlatego polecam odwiedzanie ich wczesnym rankiem lub wyprawę kawałek dalej – np. na Wyspę Sobieszewską. Sami uczymy się nowej rzeczywistości na nowo, ale dołożymy wszelkich starań by wakacje naszych gości były niezapomniane.

Dodaj komentarz