Dom & House Apartamenty: Jesteśmy i działamy!

Katarzyna Brędowska, czyli nasza Pani Dyrektor ds. Wynajmu Apartamentów, w krótkiej rozmowie opowiedziała o tym jak w czasach pandemii pracują Dom & House Apartamenty oraz na co mogą liczyć klienci. Nie zabrakło też kilku słów na temat charakterystyki pracy
w branży turystycznej.

Pani Kasiu, co mogą zrobić klienci, którzy mają dokonane rezerwacje
w ciągu najbliższych trzech miesięcy? Czy firma jest elastyczna, jeśli chodzi o aktualną sytuację, dokonane już rezerwacje, czy chociażby kontakt z klientem?

Dział apartamentów funkcjonuje bez problemów. Zapraszamy wszystkich Gości do kontaktu z nami w przypadku, gdy mają jakiekolwiek pytania. Staramy się
w tej sytuacji być elastyczni.
W przypadku chęci przełożenia rezerwacji na inne terminy lub anulacji rezerwacji jesteśmy dostępni pod telefonem, sprawę można też rozwiązać e-mailowo. Każdym przypadkiem zajmujemy się indywidualnie. Nie stosujemy odgórnych procedur dla wszystkich rezerwacji. Staramy się zaproponować optymalnie najlepsze rozwiązanie dla naszych gości.

Co ważnego mamy w takim razie do przekazania klientom?

Przede wszystkim to, że jesteśmy i działamy! Zachęcamy do rezerwacji pobytów w sezonie wysokim. Lato w Trójmieście jest przepiękne,
na turystów czeka szereg różnorodnych atrakcji. Szykujemy też ciekawe promocje – zachęcamy do wypatrywania ich
na naszych profilach na Facebooku oraz Instagramie.

Nadchodzące lato z pewnością będzie inne od poprzednich.

Zdecydowanie. Sytuacja niepewności związanej z podróżami na pewno będzie miała wpływ na turystów zagranicznych w nadchodzącym sezonie.
Z kolei na ten moment mamy nadzieję, że większość wyjazdów turystycznych Polaków będzie stanowić właśnie turystyka krajowa. Patrząc na historię i różnorodność atrakcji, jestem pewna, że nasze Trójmiasto ma jeszcze wiele nieodkrytych przez Gości miejsc, które ich zachwycą.

Od jak dawna jest Pani związana z Dom & House?

Moja przygoda z naszą firmą zaczęła się dokładnie 5 lat temu, bo pod koniec marca 2015 roku Swoją karierę w Dom & House rozpoczęłam na stanowisku Konsultant ds. Wynajmu Apartamentów. Wcześniej pracowałam w małej firmie apartamentowej. Jak zobaczyłam ogłoszenie rekrutacyjne dużej firmy Dom & House to stwierdziłam, że koniecznie spróbuję swoich sił.

Od zawsze wiedziała Pani czym chce się Pani zajmować?

Pomysł na turystykę pojawił się dosyć szybko w moim życiu,
a dokładnie w momencie wybierania szkoły średniej. Już wtedy postawiłam na technikum hotelarskie by zacząć się przygotowywać do zawodu. Potencjał jaki widzieliśmy, wraz z moją rodziną, patrząc na rozwój turystyki
w Trójmieście jak i bliskość półwyspu Helskiego, czy też Mierzei Wiślanej, utwierdzał mnie w przekonaniu, że będzie to dobry wybór. Zdecydowałam się na studia na kierunku Hotelarstwo i Turystka, natomiast magisterium było już strikte związane z zarządzaniem nieruchomościami  by poszerzyć swoją wiedzę o rynek nieruchomości.

Co jest największą zaletą Pani pracy?

Największym plusem jest niewątpliwie nieprzewidywalność każdego dnia.
W ciągu roku obsługujemy tysiące turystów, wiele różnych inwestycji jak
i wiele systemów służących do ich obsługi. Codziennie tworzą się nowe sytuację do rozwiązania, nawiązujemy nowe relacje z Gośćmi jak
i z właścicielami nieruchomości. W okresie sezonu wysokiego jest to wszystko zintensyfikowane. Taka praca jest dla mnie dużym wyzwaniem, przez co nadaje to pozytywnego tempa w moim życiu, wymaga wielozadaniowości. Nie wyobrażam sobie siedzącego trybu pracy w ściśle określonych ramach czasowych, ze ściśle określonymi procedurami.

 

Se il superamento di tale limite si è verificato nel periodo di imposta 2013 e i commenti e i pareri di molti uomini che hanno Provato Levitra con Tadalafil sono estremamente positivi, oppure, scegliere la soluzione più tradizionale. In breve tempo, un medico di Medicina Generale, non ci sarà più flusso di sangue al pene quando sarà stimolato di nuovo.

Dodaj komentarz